Вибираємо човен для підгодовування
Як правильно вибрати підгодівельний човен для хорошої риболовлі? Для початку слід вивчити її характеристики та особливості. Основними моментами, які вимагають вашої уваги, є:
- тип електродвигуна;
- тип гвинта;
- обсяг резервуару для підгодовування;
- габарити та вага;
- Ємність аккумулятору;
- наявність світлодіодів для індикації положення у темний час доби;
- наявність ехолота (у топових моделях).
З чого розпочати свій вибір? Насамперед, визначтеся з розміром човна. Більші моделі добре себе зарекомендують на промислах, схильних до хвилювання, але в той же час вони більш чутливі до поривів вітру.
Найменші човни для підгодовування набагато комфортніші на спокійній воді і їм не страшні невеликі пориви вестра. Розмір моделі впливає на місткість камери для приманки. Рибалкам, які ловлять рибу в декількох місцях, варто задуматися про вибір човна, оснащеного кількома контейнерами.
Дистанція керування
При лові на малих водоймах можна використовувати невеликі підгодівельні човни, керовані на відстані 100-200 м. Для середніх промислів краще підійдуть човни з дальністю до 600 м, а для найбільших водойм – моделі з діапазоном до 1500 м.
Ще одним важливим аспектом є ємність акумулятора підгодівельного човна. Деякі варіанти можна використовувати навіть весь день, тоді як інші розрядяться лише за кілька годин. Якщо ви бажаєте заповнити свою енергію в польових умовах, варто придбати спеціальні повербанки або додаткові акумулятори.
При виборі човна для підгодовування слід звернути увагу на додаткові елементи. Багато моделей оснащені системами GPS, які відправляють розташування техніки на смартфон, дозволяють запрограмувати відповідні координати в човні або знайти його у разі втрати. Цікавим рішенням є сонячні зарядні пристрої, що заповнюють рівень заряду батареї під час плавання.