Про нас

Boatman Україна є офіційним дистриб’ютором з продажу, ремонту та обслуговуванню, коропових корабликів ACTOR від компанії виробника Shenzhen Boatman Technology Co.Ltd.
Boatman Україна – забезпечує продаж, корабликів для риболовлі ACTOR, з виконанням гарантійних зобов’язань, а також ремонт, обслуговування, сервіс, продаж запасних частин та аксесуарів для підгодовувальних корабликів серії ACTOR.
Звертаючись до нас, купуючи кораблики для підгодовування, наші покупці отримують повністю якісний продукт, з гарантією на заводські дефекти, сервісне обслуговування та якісний ремонт.
Так є деякі продавці, які не є нашими партнерами, і продають схожі візуально, кораблики Actor, з якоюсь іншою назвою, наприклад – “Tccicadas №1168” Але це підробка. На фейкові кораблики ви не отримаєте гарантію і якісного сервісу, і це дуже сумно.
Наші партнери в Україні продають кораблики під назвою Boatman Actor.

Наші пріоритети

Якісна продукція
Ми намагаємося максимально покращити якість, підгодівельних корабликів Boatman Actor, ґрунтуючись на побажаннях наших клієнтів. Тим самим адаптуючи кораблики Actor для використання в наших водоймах, для умов наших рибалок.
Технічна підтримка
Надання нашим покупцям та користувачам човна Boatman Actor, технічної, консультативної підтримки, максимально просто і доступно як у телефонному режимі, так і при зустрічі з клієнтом
Чудовий, ергономічний дизайн човна Boatman Actor
Чудовий, ергономічний дизайн човна Actor у поєднанні з великою кількістю функцій та прийнятною ціною – це просто і чудово.
Все дуже просто
Конструкція човна зроблена так, щоб був повний та швидкий доступ до моторів, материнської плати, для заміни та ремонту. Мотори кріпляться з зовні човна, материнська плата управління, усередині корпусу човна.
Доступна ціна
Прагнемо, запропонувати нашим клієнтам, як можна більше товарів високої якості, та сервісу за прийнятною ціною.
Тримати наших клієнтів у курсі подій
Ми намагаємось тримати наших клієнтів у курсі подій, новинок, оновлень модельного ряду, опцій, удосконалень продукції
Дуже задоволений
Класний кораблик для риболовлі! Я задоволений!
Дуже задоволений
Нам очень важно ваше мнение
Нам очень важно ваше мнение о лодках ACTOR и нашем сервисе
Нам очень важно ваше мнение